שמונה דברים שיהפכו אותך לבן זוג טוב יותר

אתה לא צריך להיות דון חואן דה לה שמאטע כדי להיות בן הזוג האידיאלי. כל מה שהיא רוצה זה שתהיה מחובר לצד הנשי שלך, תתנהג כמו בן אדם ותיקח אחריות גם על האורגזמות שלה

5

 

התחבר לצד הנשי שלך

זה אולי קצת מפספס את כל המטרה של זוגיות בין גבר לאישה, כי בכל זאת צריך גבר בבית (למרות שגם עם זה אפשר להתווכח), אבל אם תוותר רגע על ערימות הטסטוסטרון שאתה סוחב עליך ותנסה להתחבר למקום האפל הזה בתוכך שדווקא מסוגל ליהנות ממריחת קרם לחות, להתעניין קצת באופנה או לצפות בקומדיות רומנטיות מטופשות (תמיד הזכר לעצמך שהתחת של ג’ניפר אניסטון עלול לעשות הופעת אורח), ולא לעשות פרצוף עקום כשהיא מנסה לערב אותך בעניינים כאלה – בת הזוג שלך תרגיש שהיא חיה בבית עם יצור אנושי והיגייני, ולא עם ניאדרטל שמפזר גרביים מסריחות ברחבי הבית.
אל תדבר אליה כמו לנציגת ועד

זה שהיא האישה בחיים שלך, זו שחיה איתך, לא אומר שהיא מייצגת את כל הנשים על הפלנטה – היא עומדת בזכות עצמה. אז בטח, כנראה שהיא סובלת מסימפטומים נשיים כמו PMS, חיבה לקניות, דימוי גוף לא משהו או נטייה לדבר הרבה יותר מדי – אבל היא קודם כל בנאדם. אל תזרוק לה משפטים כמו “כל הנשים אותו הדבר” או “מה אתן יודעות מהחיים שלכן בכלל?” וכל מיני הגיגים טוקבקיסטיים כאלה שלפעמים נפלטים לך כשאתם רבים. היא עומדת בזכות עצמה, ואם היא לפני מחזור או צריכה לדבר במשך חצי שעה על משהו שקרה לה היום בעבודה – כבד אותה על זה ותן לה את המקום שלה.

תהיה נחמד לחברות שלה

יש סיבה לכך ש”סקס והעיר הגדולה” הייתה כזאת הצלחה קולוסאלית – נשים באמת אוהבות את החברות שלהן, בערך כמו שאתה מת על החברים שלך. הן לא באמת קנאיות וזאבות זו לזו, ורוב הסיכויים הם שלבת הזוג שלך יש כמה נשים בחייה שהיא אוהבת לא פחות ממך, רק שאיתן היא לא יכולה או רוצה לשכב. אז גם אם יש בין החברות שלה כאלה שאתה לא סובל, מעצבנות אותך או סתם באות לך לא טוב ברדיוס – תתעלה על עצמך ותהיה הכי נחמד וידידותי שאתה יכול. היא תאהב אותך הרבה יותר בזכות זה.
תזכיר לה כל יום כמה היא מושכת אותך

אולי אתם יחד הרבה שנים, אולי אפילו נולדו לכם כבר כמה ילדים, ויכול להיות בכלל שאתם רק יוצאים כמה חודשים אבל כבר נשאבתם לאיזו שגרה – כל זה לא משנה, אתה חייב להזכיר לה כל הזמן שהיא האישה הכי סקסית בעיניך. לא מדובר פה בעניין של מראה חיצוני, כמו הידיעה שהיא זקוקה לה, שאתה נמשך אליה יותר מכל אישה אחרת בעולם, וזה ממש לא משנה אם בת הזוג שלך דומה לג’סיקה סימפסון משנת 2007 או משנת 2012. תגיד לה וגם תעשה מה שצריך כדי להוכיח שהיא הורסת בעיני

קנא לה

אנחנו לא מתכוונים לסצנות קנאה אובר דרמטיות ופסיכוטיות, אבל קצת קנאה היא בכל זאת בריאה לכל זוגיות, במיוחד לאחת כזו שמעורבת בה אישה. אז אם היא מספרת לך על בחור חדש שהגיע לעבודה שלה או איזה אקס מהעבר שהתקשר פתאום, וגם אם אתה הבחור עם הכי הרבה ביטחון עלי אדמות שזה ממש לא מזיז לו, עשה מן פרצוף של “וואלה?” והראה לה שזה כן מטריד אותך במידה מסוימת. היא תפרש את זה כאכפתיות.
וודא שהיא גומרת

סליחה על הקלישאה, אבל בזוגיות הכל מתחיל ונגמר במיטה, וזה שאתם כבר רגילים האחד לשניה וחיי המין שלכם מקוריים כמו השידור החוזר ה-300 של סיינפלד, לא אומר שזה בסדר להפנות אליה את הגב ולשקוע לשינה אחרי שסיימתם. אז גם אם אין לך תמיד כוח או סבלנות, ואפילו אם לוקח לה זמן או מה שזה לא יהיה – השקע את מה שצריך כדי שגם היא תלך לישון מסופקת. תאמין לנו, בסופו של דבר אתה רק תרוויח מזה.

שתף אותה

כן כן, המין הגברי הוא לא בדיוק המין הדברן בעולם הזה, אבל נשים כן אוהבות לדבר, רובן לפחות, והן מצפות ממך כבן הזוג שלהן, לדבר גם כן. אז במקום להיות גבר טיפוסי שמעדיף לחסוך במלים, נסה להתאמץ קצת ולדבר איתה, כי זה חשוב לה, ובינינו – זה חשוב גם לך. תקשורת זה הכל ביחסים, ואם אתה יכול בסמס, אתה יכול גם בעל פה.
אל תהפוך את עצמך למעמסה

נשים יודעות שגברים הם בסך הכל ילדים מגודלים, והן לוקחות את זה בחשבון כשהן מחליטות להיות אתכם, אבל זה לא אומר שאתה יכול להפוך אותה לאימא השנייה שלך. אל תהיה מתבגר עצלן ומבולגן שמצפה ממנה לעשות הכל בבית, אל תהיה באסקט קייס פסיכולוגי שהיא תצטרך תמיד לשלוף מתוך התקפי חרדה ולטפל בו. גם כשאתה חולה ונורא מרחם על עצמך – אל תהיה איזה תיק שהיא צריכה לסחוב על הגב. תהיה השותף שלה ותן לה תחושה שאתה חזק ויודע לטפל בעצמך. ואם מדי פעם בכל זאת יבוא לך להיות קצת ילד, היא תפרגן לך בכיף.