פאר טסי – “תחזרי”

פאר טסי

פאר טסי זכה במקום הראשון בפסטיבל הזמר והפזמון עם השיר “תחזרי

פאר טסי הזוכה של פסטיבל הזמר 2013
הזמר פאר טסי זכה הערב במקום הראשון ב”פסטיבל הזמר והפזמון” של רשות השידור עם השיר “תחזרי“, בלדה ים תיכונית/מזרחית אותה יצר יחד עם דודו מתנה.
פאר טסי, הזמר המזרחי היחיד שהשתתף בפסטיבל, והתמודד מול 12 מבצעים, חלקם הגדול אמנים עם קריירות של עשורים שלמים. הוא הצליח לגבור על אמנים מפורסמים ממנו בהרבה, חלקם ותיקים ומוערכים והוכיח כי מספיק קול גדול והרבה אותנטיות כדי לעקוף את כולם בדרך למקום הראשון.
פאר נתן הופעה מחשמלת ומרגשת ובזכותו קולו הנדיר הפנט את הקהל וזכה ברוב קולות ובניצחון גדול.

רגע לאחר זכייתו בפרס היוקרתי אמר פאר טסי כי: “אני הכי נרגש בעולם, זו לא קלישאה, באמת ככה. לא ציפיתי לזכות, רק ההשתתפות זה כבוד עבורי, והנה, אני מתראיין בתחנות רדיו שלא הכירו אותי לפני כן. עכשיו אני מקווה שיכירו בי יותר. הזכייה זו החותמת. הבאתי חותמת ומפה השמיים הם הגבול. אני רוצה מאוד מאוד להודות לכל מי שהצביע עבורי הערב, הקהל הוא זה שבחר בי ואין מתוק מזה.”

חנן פרנקו מנהלו האישי של פאר טסי שמנוהל בחברת שרית הפקות מסר בשם המשרד: “כמו פאר גם אנחנו נרגשים מאוד מהזכייה המפתיעה, ומבקשים להודות לכל מי שהצביע עבור פאר ולכל מי שתמך בו והאמין בו לכל אורך הדרך. תמיד האמנו בפאר וזה כבוד גדול שהקהל בבית מאמין בו ונותן לו ולנו את האמון והאישור לדרך הארוכה והאמנותית שלו.”

פאר טסי כיכב לאחרונה עם 2 להיטים גדולים בתחנות הרדיו: “סליחה” ו”הכל יכול”, שניהם התברגו שבועות ארוכים בין 10 השירים המושמעים עפ”י מצעד ‘מדיה פורסט’ ומיצבו אותו כאחת מההבטחות הגדולות בתעשיית המוסיקה לשנת 2013.

[youtube]http://youtu.be/xkCLb-bIeYM[/youtube]