פאר טסי – “סליחה”

פאר טסי – “סליחה”  בלדה מרגשת  למילים ולחן של טל שגב

פאר טסי, אחד מהשמות החמים בז’אנר הים תיכוני. זמר ויוצר מוכשר, שבחודשים האחרונים שיחרר את הסינגלים “אהבת אמת“, “מותק“, “סיכוי נוסף“, “עושה אותי משוגע” (עם אלון דה לוקו), “נתחיל מחדש”. שירים שזכו לביקורות מפרגנות, ומיצבו את פאר כאחת מההבטחות הגדולות בתעשייה המקומית בדרך לאלבום בכורה.

בן27 נולד בפרדס חנה, והחל לשיר כבר מגיל שש בבית הכנסת ולמד אצל המורי. במשך השנים הנעים בקולו כמעט בכל מקום אפשרי .מועדוניי קריוקי מסיבות ואירועים. כשהגיע מועד הגיוס לצה”ל החליט פאר לוותר על קריירה בתחום המוסיקה והתגייס לשרות קרבי. עם סיום השרות הצבאי החליט לחזור ולקדם את התחום המוסיקלי הוא התקבל ללהקת הבידור של רשת מלונות פתאל בים המלח. ובמהרה הפך לסיפור הצלחה ומונה למנהל האומנותי של הלהקה. לאחר שנה החליט מנכ”ל הרשת לבנות לפאר הופעת יחיד וכך הפך לזמר הבית של רשת מלונות פתאל בכל הארץ.

אחריי שנתיים במלונות ואחריי שצבר ניסיון רב בתחום המוזיקלי והבימתי . החליט פאר לעזוב את תחום המלונות והחל לעבוד על אלבום הבכורה תחת ניהול המשרד “שרית הפקות” שנחשב כיום למשרד המוביל בתעשיית המוסיקה והבידור. על האלבום עובד עם המפיק והמעבד יעקב למאי.

סליחה” הסינגל החדש, בלדה עמוקה, איכותית, שמבליטה את קולו הנדיר והמיוחד של פאר, זמר שאפשר להאמין לכל מילה בטקסט כשהוא שר ומבצע בדייקנות רבה ועם הרבה נשמה.

מילים ולחן: טל שגב
הפקה מוסיקלית: יעקב למאי

[youtube]http://youtu.be/HkowVpu1530[/youtube]