מושיק עפיה – “דרך חזרה”

מושיק עפיה

מושיק עפיה – “דרך חזרה” למילים של דניאל חן לחן: דניאל חן ומאיר אלפי

סינגל נוסף לקראת יציאת אלבומו ה-15 והמופע החדש והראשון בסבב הופעות ארצי שיחל  ב10.6.2014 ברידינג 3 ת”א.

חגיגה למעריצי הזמר הוותיק והאהוב מושיק עפיה: לראשונה מושיק עפיה משיק סבב הופעות ארצי בהופעת בכורה חגיגית ב –10.6.14 – ברידינג 3 שבנמל תל-אביב, ויכלול את כל להיטיו הגדולים מכל הזמנים.

מושיק עפיה, מהזמרים האהובים בז’אנר המזרחי בישראל, חתום על 14 אלבומים ועשרות להיטי ענק שכבשו את המדינה וכעת לראשונה הוא יבצע את כולם על במה אחת, ביניהם: “חלום מתוק”, “אין היגיון באהבה”, “מבט שנוגע”, “סך הכול נשיקה”, “אני לא זמין”, “מה איתך”, “עד שמצאתי אותך”, “בשבילי” ,”כמו סוד” וכמובן שיר הנושא – “שובר שתיקה” – מהקלאסיקות האהובות ביותר בז’אנר המזרחי בכל הזמנים.

המופע מסמל תקופה חדשה בקריירה של עפיה עם הצטרפותו לחברת הניהול “כחול לבן אמנים” שיחד אתה הוא עובד כעת על אלבומו ה-15 ממנו כבר יצא הסינגל המצליח “חיבור משמיים”. כעת כאמור עפיה מעניק הזדמנות לקהל הגדול שלו שמלווה אותו לאורך השנים, לראות אותו על הבמות בהופעה מושקעת בליווי 7 נגנים .

מושיק עפיה מוסר: “המופע החדש הוא התגשמות חלום עבורי, ואני שמח להעניק לקהל שלי הזדמנות ליהנות ממופע מושקע ,ובעיבודים חדשים , שיכלול את כל הלהיטים הענקיים שהקלטתי לאורך השנים. אני מציין בימים אלה עשרים שנות קריירה, ומצפה לראות את כולכם חוגגים איתי את המאורע הזה במופע חדש שפותח סיבוב הופעות ארצי”.

עיבוד: תומר מתנה

מושיק עפיה – “דרך חזרה