להפוך את זוגתך הביישנית לחתולה פראית

אנו מאמינות שבכל אישה מסתתרת חתולה פראית שרק רוצה להלך על גג פח לוהט. השאלה היא אם אתה מספיק קשוב אליה ולצרכים שלה. כך תגרום לה להיפתח אליך ב-10 צעדים

בכל אישה מסתתרת חתולה פראית שרק רוצה להלך על גג פח לוהט, מתה להשתחרר מכל הפחדים וכמהה להתהדר בגופה מולך, ולך יש את הזכות הזאת ללחוץ על הכפתור שיגרום לה ליילל מתשוקה, ויותר מכל – יאפשר לך את הזכות האדירה ליהנות מכך.

1. מקבילית המוחות

במרדף אחרי מה יגרום לאשה שאתכם להשתחרר מכל המגננות, להפיל את הסכרים, לשכוח את הילדה הטובה שהיא ולהפוך להיות אם כל הפנטזיות שלכם, עליכם לזכור לגרות את האיבר הנשי הכי סקסי עלי אדמות, הלוא הוא המוח. ולכן, על מנת לחדור למערת הקסמים שלה ולקנות לעצמכם שם חלקת קבע, עליכם לחדור למוח וללב שלה. רק כך זה עובד. אין קיצורי דרך.

2. זהה את צרכיה

אם אתה רוצה שיהיה לכם מעניין, אתה חייב קודם כל להתעניין בה, לעניין אותה, למשוך אותה, ולבקש ממנה שתשתף אותך בתחושות, רגשות ובפנטזיות שלה. עליך ללמוד להכיר אותה, את תחביביה, כמיהותיה, חלומותיה וסודותיה, גם הכמוסים ביותר.

 

3. מלא את צרכיה

לאחר שזיהית מי עומדת מולך ומה הם צרכיה, עכשיו הזמן למלא אותם. אנא, עשה הכל כדי לתת לה את התחושה הזאת. ראשית בתקשורת מילולית, כשאתה צולל לתוך המוח שלה ומכיר אותה, ובשלב יותר מתקדם בתקשורת שאינה ורבאלית, כשאתה יורד לה וצולל לתוכה.

 

קודם כל תשקיע ביצירת אינטימיות אמיתית ביניכם (צילום: Index open)
קודם כל תשקיע ביצירת אינטימיות אמיתית ביניכם

 

4. אל תפחד להוביל

אנו הנשים יודעות היטב כיצד להניע תהליכים, אבל לפעמים, במקומות מסוימים, כמיהתנו האמיתית היא דווקא לאבד שליטה ולהיות מובלות. אם אתה בעניין שלה ומרגיש שהיא בעניין שלך, אל תקווה שדברים יקרו מעצמם, גרום להם לקרות. חברתי ל’ תמיד טורחת להזכיר לי כמה גברים שוכחים לפעמים לקחת את המושכות לידיים. “לפעמים”, אומרת ל’, “צריך פשוט להעיז. לא לפחד ולסתום לי את הפה בנשיקה”.

 

5. מס שפתיים

השפתיים שלנו מפיקות מרגליות בדמוי נשיקות. למד להשתמש בהן ולהתנשק מהלב. “אני לא אוהבת שהוא מיד דוחף לי את הלשון לתוך הגרון”, משתפת מ’, “אני אוהבת שהוא משתמש בלשון שלו כדי לחקור מה אני אוהבת, מדבר אלי דרכה, טועם אותי וכובש אותי”. דמיין לעצמך שאנו הנשים סוג של מרק מהביל, הרי לא תשתה אותו קר. עליך קודם כל לחמם אותו. על כן חמם אותה בנשיקות, כי כשהנשיקה אמיתית היא פוערת את הפה, זורמת בוורידים הישר אל תוך הלב ומחדירה בנו תשוקה עילאית.

 

6. אינטימיות אהובתי

אם תדע ותשקיע ביצירת אינטימיות משותפת לפני הסקס, תוכל לנפץ כמה מיתוסים עליה ובעיקר תוכל לקלף עוד שכבה מבת הזוג שלך, עוד חומת הגנה שלה תיפול והיא תוכל להשתחרר ביתר קלות. הביטו אחד לשניה בעיניים, הפשיטו אחד לשניה את הבגדים, לטפו אחד את השניה. תן לאצבעות שלך להרגיש את מרקמי העור שלה באזורים שונים של הגוף, עצום עיניים, הרחק ממנה את ידיך והרח אותה בצוואר, בעורף, בפנים. החוויה הזו מעצימה ויוצרת אינטימיות נפלאה. אחרי מפגש אינטימי שכזה, האורגזמה שתחווה תהיה הרבה יותר חזקה ומשמעותית.

 

אל תחכה לחדר המיטות כדי לגעת ולהראות לה שאתה אוהב אותה (צילום: shutterstock)
אל תחכה לחדר המיטות כדי לגעת ולהראות לה שאתה אוהב אותה

 

7. צור מגע אוהב

גע בה ברכות, בעדינות, תן לה להרגיש שאתה אוהב אותה ולא רק נוגע בה כשאתה רוצה סקס. נסה להכניס ליחסים שלכם מגע שאינו מוביל לשום סצנה לוהטת במיטה. היא לא תרגיש מאויימת או שעליה לרצות אותך או לסרב לך. אם תשקיע במגע גם מחוץ למיטה, הרצון שלה והחיבה שהיא תפתח אליך יובילו אתכם למיטה הרבה יותר מהר, רק שהפעם היא תגיע לשם ממקום שלם, אוהב ופתוח לחוויה.

 

8. מי יותר טובה?

אם אתה רוצה שהאישה שאיתך תשתחרר ותהיה פתוחה להתנסויות חדשות, אל תשווה אותה לנשים אחרות איתן היית במיטה, בוודאי שלא מולה וגם לא עם עצמך. אולי הקודמת שלך אהבה אנאלי, אבל האישה שנמצאת כאן ועכשיו איתך אולי חוותה טראומה מהתנוחה או שפיתחה לעצמה רתיעה ממנה, על כן לומר לה שהקודמת שלך היתה מגרגרת כשהיית חודר אליה מאחור – לא יגרום לה להרגיש טוב יותר.

 

אבל אם תדבר איתה על ההנאה ששניכם יכולים להפיק מחוויה חדשה ומשותפת לשניכם, ותחלוק איתה מה אתה אוהב שהיא עושה לך וכמה אתה נהנה איתה, לאט לאט, כשהאמון יבנה – גם היא תיפתח. אל תשכח, כל אישה שונה מרעותה, על כן, אל תהיה נודניק או דחפן, תמשיך להיות סבלני ומדהים ותן לדברים לקרות בזמן שלהם.

 

9. ידיים לאהבה

השתמש בידיים שלך כדי לאהוב אותה. “כשהוא מעסה לי את כף הרגל ולאחר מכן בהדרגה מעניק לי עיסוי בגב, מנשק אותי נשיקות קטנות בירך הפנימית, בצוואר, בשדיים, ולא נוגע באיבר המין שלי, הוא פשוט מטריף אותי, ואני מוכנה לאכול מכפות הידיים שלו כל מה שהוא יאכיל אותי”, משתפת מ’. הדרך ליצור מתח מיני בריא היא להראות אהבה לכל החלקים האחרים בגוף מלבד אלה האינטימיים – אותם שומרים לסוף, והסוף יקיריי, הוא תמיד טוב.

 

השתמש בידיים שלך כדי להראות לה עד כמה אתה אוהב אותה (צילום: ויז'ואל/פוטוס)
השתמש בידיים שלך כדי להראות לה עד כמה אתה אוהב אותה

 

10. לשון קוראת מחשבות

כשהלשון שלך צוללת אל בין הרגליים שלה, אל תחשוב מחשבות כמו “מתי היא תגמור?”. גברים תתפלאו, אבל נשים יודעות לקרוא מחשבות עם איבר המין שלהן. כשאתה מענג אותה, תהיה שם באמת. הרי מה שיש לנו בין הרגליים זאת חנות קטנה ומטריפה.

 

 

צאו, תחקרו, תלקקו, תנשכו ותראו לנו שאתם אוהבים את הפרח הזה שלנו, כי אם נאמין לכם – הוא באמת יפרח. הרי לא סתם קוראים לאיבר המין שלנו ‘פות’. הוא אכן פה תחתון, ואם תקשיבו היטב – הוא ישמח לדבר אליכם.

 

גברים יקרים, לכל אישה יש את הקסם שלה. הוא סודי, יחיד ושייך רק לה. לא כי היא לא רוצה שתדעו אותו, להפך, היא רק רוצה לחלוק אותו אתכם, רק רוצה להשתחרר להיפתח, לסמוך, להאמין, ולהלך עירומה, גאה בעצמה ובגופה.

 

אם תדעו ללחוץ על הכפתור הזה, תגיעו לנקודת האל חזור שממנה לעולם לא תרצו לחזור, והפרח השקט, הביישן והסגור שעומד מולכם כעת, יפתח בשיא הדרו וריחו, ויניב צוף מתוק וערב.

קרדיט לכתבהה : שרית בראל