שרית אביטן – ” כמה כאב”

הזמרת  שרית אביטן  בסינגל חדש  ” כמה כאב  

הזמרת הצעירה משחררת היום (22/5) סינגל נוסף “כמה כאב” מתוך אלבום הבכורה הצפוי לצאת בקרוב. אחרי הדואט המרגש עם נאור אורמייה “בלילות”, הבלדה הסוחפת “נשמעת לליבי” והלהיטים הקצביים “אני שלך“, “גבר גבר” ו-“סטייל מיוחד” הממכר, חוזרת שרית אביטן היפה לגרום לנו להתרגש בבלדה סוערת, מלאת רגשות על אהוב, שספק אם ישוב.
הזמרת המבטיחה מאשדוד כבר מזמן הוכתרה כדבר הגדול הבא, כשהיא חולשת באופן בלתי מעורער על גזרת הרשת החברתית, פייסבוק, עם עמודי מעריצים המגיעים למספרים אסטרונומים של 60,000 חברים. כל סטטוס או תמונה שלה המועלים לרשת זוכים בתוך דקות ספורות בלא פחות מאלפי לייקים ומאות תגובות.
שרית אביטן, רק בת 20, וכבר כובשת מועדונים בלילה ואת תחנות הרדיו והאינטרנט. היא התגלתה במקרה על ידי מנהלה האישי, רוברט בן שושן, בזכות סרטון יו-טיוב שהעלתה לאינטרנט, כך שכוחה של הרשת מוכר לה היטב ואין ספק שבין שלל הזמרות היא מובילה על המקבילות לה.
מצילומי סידרת הריאליטי המצליחה “לה לה לנד” עונה 2, היא חזרה לא מזמן מחוזקת ומלאת השראה להמשיך ולעבוד בקצב על אלבום הבכורה שלה שעתיד לצאת בקרוב. נראה כי אביטן עומדת להראות לכולם שהבטחות יש לקיים וכי היא המלכה הבאה של זמר הים התיכון.

שרית אביטן – “כמה כאב” – רדיו מנטה