שלחה תמונה ארוטית לבוס – וגרמה לגירושיו ולתביעה

עובדת שלחה הודעות SMS ומיילים חריגים לבוס שלה. כשאשתו גילתה זאת היא זעמה ועכשיו היא תובעת ממנו 500 אלף שקל. לדברי עורכת הדין של הגבר: הוא התייחס אל התנהגותה של העובדת ב”פרצי צחוק ואהדה” וראה בכך “ביטוי של ידידות והומור בריא”

נשים

 

עובדת באחד מהתאגידים הגדולים המשק שלחה תמונה ארוטית למעסיק שלה – והביאה לגירושיו ולתביעה של 500 אלף שקל מצד אשתו. כך מסתבר מפרשה מפולפלת שנדונה לאחרונה בבית הדין הרבני בתל-אביב. עו”ד עינבר לב, המייצגת את הגבר במשפט הגירושים מול אשתו, טוענת כי העובדת נהגה להתבדח ולהחליף עקיצות עם מעסיקה באופן יומיומי, מעשים שכללו לא פעם החלפת מיילים בעלי תוכן “עסיסי”.

לב טוענת כי המעסיק התייחס אל התנהגותה של העובדת ב”פרצי צחוק ואהדה” וראה בכך “ביטוי של ידידות והומור בריא”. אך שליחת הודעות SMS מצד העובדת אחרי שעות העבודה הרתיחו את אשתו. המעסיק ביקש מהעובדת להפסיק את הודעות ה-SMS והמיילים, מה שהכעיס כנראה את העובדה וגרם לה לשלוח לו תמונה ארוטית של עצמה.

“העובדת צילמה את עצמה בעירום חלקי, כשהיא אוחזת בתמונתו של מעסיקה בידה – ואת התמונות שיגרה אל הטלפון הסלולרי שלו, בעוד הוא נח בביתו בחיק משפחתו”, מסרה לב. “אשתו, שמאז שחשדותיה התעוררו עמדה על רצונה לראות כל מסרון אותו יקבל הבעל, הצליחה לשכנעו – בצעקות – להראות לה את המסרון הארוטי. משראתה את התמונה חשכו עיניה, והיא השתכנעה לחלוטין כי רומן סוער אכן מתנהל בין בעלה לבין העובדת”.

האישה הזועמת דרשה גט וביקשה לקבל את מלוא כתובתה בסך 500 אלף שקל. הבעל, ששכר את שירותיה של עו”ד לב, התנגד לתשלום. לב הצליחה לשכנע את הדיינים שלא היה רומן בין הבעל לעובדת; ההליכים בין הצדדים בנוגע לרכוש, משמורת ודמי המזונות עדיין מתנהלים.