עילאי אלמקייס. “תמיד זה סרט”

עילאי אלמקייס. “תמיד זה סרט”

עילאי אלמקייס. תמיד זה סרט

עילאי אלמקייס. “תמיד זה סרט”

עילאי אלמקייס נולד וגדל בעכו. כנער, החל לעלות קאברים לחשבון ה- Tiktok שלו, הסרטונים צברו עשרות אלפי צפיות והוא הפך לכוכב טיקטוק.
עילאי זכור לנו מהעונה האחרונה של התוכנית “X Factor לאירוויזיון” של רשת 13. מהר מאוד התברר כי עילאי הוא המתמודד האהוב ביותר על ידי הקהל בבית – כל הביצועים שלו מהתוכנית ביוטיוב עומדים על מעל ל-8,000,000 צפיות ! והיו בסרטונים החמים ביותר בישראל, אין ספק שזו כמות חסרת תקדים עבור מתמודד בתוכנית ריאליטי.
בהמשך לעניין הגדול סביבו, הוא התארח בהופעות של אייל גולן, עדן בן זקן, מרגלית צנעני ואחרים ולאחר מכן הוחתם על ידי חברת ייצוג האמנים המובילה בארץ Gaga Mangement בניהולם של אורון כלפון ויואב גרוס.
חברה המנהלת, בין היתר, את סטטיק ובן אל, מרגי, אגם בוחבוט, אנה זק וסטפן. החתמתו של עילאי מעידה על הפוטנציאל הגבוה שצופים לו בתעשיית המוזיקה בישראל..

לאחר ציפייה גדולה לפני כחודש, הוציא סינגל ראשון לרדיו “פרק אחרון”, השיר התקבל בחיבוק עצום אצל הקהל, עבר את ה-610 אלף צפיות ביוטיוב והגיע למקום ה-16 בסרטוני המוזיקה החמים ביותר!
כעת, הוא משחרר סינגל שני לקראת אלבום בכורה. השיר נקרא “תמיד זה סרט” שכתב, הלחין והפיק מוסיקלית לידור עייש. גם בשיר זה מצליח עילאי לרגש בזכות השירה הכל כך מיוחדת שלו.

מילים,לחן והפקה מוסיקלית: לידור עייש