עופר לוי הולך לאיבוד- סופו של המלך?

סלסול ים תיכוניאבי קוז׳י

 

עופר לוי הולך לאיבוד- סופו של המלך?

 

עדן אבוטבול ועופר לוי – נשיקות על השפתיים

קחו זמרת מקרטעת, עדן אבוטבול זוכת אייל גולן קורא לך שמאז שקרא לה הגולן, לא הגיעה באמת לשום מקום ממשי מלבד סינגל כושל שהוציאה ונמוג כמו שבא, וקחו זמר שבעבר היה פורץ דרך בתחומו והיום נמצא בתחתית התהום ואוחז בכוח בקריירה כושלת ורגרסיבית כמו עופר לוי, צרו שיר שטותי וחסר טעם בשם “נשיקות על השפתיים” עם שילוב קולות שגוי, טקסט רדוד ולחן מונוטוני ומייגע ומה נוצר לכם? תוהו ובוהו. לגנוז ומהר!.

DJ’Sואזאנא, ניר ומשה עם איתן מסורי – “בחפלה”

בשנות ה-80 איתן מסורי היה כוכב ענק עם להיטים כ”אלוהים נתן לך במתנה”, “חפיף”, “שלום לך ליידי שלי” ו”בחפלה” שצעד במקום הראשון במצעד הפזמונים. כיום חידש מסורי את השיר יחד עם שלושת הדי ג’ייאים המובילים ואזאנה ניר ומשה ויחד הפיחו בשיר עדנה מחודשת ואותנטיות עדכנית, מה שמגדיל את הסיכויים להחזיר את השיר אל מצעדי הפזמונים. יציאה מבריקה!.

 

 

עידו ונה – אצלי הכל מושלם

אצל עידו ונה הכל מושלם, כך לפחות הולך השיר החדש שלו, ובאמת עם בלדה מרגשת וקול מלטף, ונה מתקדם שעל אחר שעל בדרכו המוזיקלית הייחודית והמהנה. תענוג של שיר.

 

 

ניצן לוי – I Love You Babe

קחו זמר מוכשר שבאמת ניחן בקול יפה, תלבישו לו על השפתיים שיר מונוטוני ומשעמם בסגנון מוסיקלי שהפך בשנה האחרונה כבר לפאסה (רגאטון ים תיכוני) ומה יוצא לכם? פספוס של שיר, פספוס של זמר ובנאליות משוועת. ככה לא בונים להיט.

 

מוראל – ג’מייקה

מוראל הוא יוצר וזמר צעיר הלוקח אותנו בכנפי הרגאיי אל ג’מייקה הרחוקה בשיר קיץ כיפי ומהנה שאי אפשר שלא להתמכר אליו.

 

 

מתן סבח – רק את יודעת

קחו אחד שלא יודע לשיר, תמכרו לו אשליה שהוא יכול להיות זמר ותשלחו אותו לאולפן הקלטות ומה יצא לכם? כאב ראש אחד שלם.!

 


.

שלומי ממרייב – יפה שלי

יפה שלי הוא שם הסינגל החדש של שלומי ממרייב, שיר דכאון עם ערגה לשנות ה-80 שנשמע איכותי (טוב, זה רונן מיכאלוב המוכשר) מלבד קולו הצורם והמרגיז של ממרייב ששר מהאף ולא יודע לשלוט היטב על קולו בשירה לא מעניינת נטולת רגש וחוזרנית.

 

 

תאיר שדה-“לו רק עוד דקה”

תאיר שדה משחררת סינגל חדש, מצמרר ושובר לב – “לו רק עוד דקה”למילים של מאיה אנידזר,שכתבה לזכר בעלה שנרצח בפיגוע בבאר שבע. המילים העצובות השזורות בלחן המלודי מצליחות לחדור אל תוך הלב.