עומר אדם – “אחי”

עומר אדם -"אחי" שיר הנושא מתוך הסדרה זגורי אימפריה
עומר אדם -“אחי” שיר הנושא מתוך הסדרה זגורי אימפריה

עומר אדם -“אחי” שיר הנושא מתוך הסדרה זגורי אימפריה
אחרי שזכתה לשבחי המבקרים,
הוכתרה במקום הראשון ברשימת החיפושים הפופולאריים של GOOGLE בישראל לשנת 2014,
ועם לא פחות מ-12 מיליון (!!!) הזמנות ב- :HOT VOD

חוזרת בעונה שנייה!

אחרי שהפכה ליקירת המבקרים, זכתה לאהדת הצופים עם נתוני צפייה היסטריים ובאזז אדיר, “זגורי אימפריה” הדרמה היומית הכי מדוברת שיצר מאור זגורי, המגוללת את סיפורה של משפחת זגורי מבאר שבע, בכיכובם של: עוז זהבי, חן אמסלם, נינט טייב, משה איבגי, שרה פון-שוורצה וקובי מימון, חוזרת בעונה חדשה החל מה-3/2 רק ב-HOT.

העונה נפתחת באביאל (עוז זהבי) שחוזר לבאר שבע מובס ועצבני, אחרי שנזרק מהצבא. הוא מובטל, אין לו חברה, אין לו כסף והוא מסרב לתחינות של ויויאן אמו לפתוח את הפלאפל ולמלא את צוואתו של הסבא. אבישג (חן אמסלם), גם היא לא בשיאה – הורמונלית והריונית, ממורמרת על זה שהיא עובדת לבדה בפלאפל, שונאת את כולם ובמיוחד את אביאל, שסיפר לבבר שהיא בהריון.
במקביל, בתוך הבית היחסים בין ויויאן (שרה פון שוורצה) לבבר (משה איבגי) מסתבכים והולכים. בבר, מחוסר העבודה, מטפס על הקירות מרוב שעמום ועצבים על אשתו, והנוכחות של אביאל רק מגבירה את המתחים.
על רקע הסיפורים האלה, גם הדמויות האחרות עוברות שינויים ודרמות משלהן : דודו (אסף בן לולו) מחליט להוכיח לאבישג שהוא בחור רציני נרשם ללימודים באוניברסיטה, אביתר (ישראל אטיאס), שהקריירה שלו תקועה, מתקרב לדינו ואריק (זוהר שטראוס ואנחל בונני) ונגרר לעסקיהם המפוקפקים, מירי (יפית אסולין) ממשיכה במסעה ההיסטרי למצוא בעל, ויקי (הילי לואיס) חוזרת מהרפתקאותיה בחו”ל מ-א-ו-ה-ב-ת-! ואבישי (דניאל סבג) ושמרית (רונית סטרשנוב), מסתבכים ובטעות הופכים לנוצרים.
גם בעונה החדשה, התחושה שיש קללה על בני הבית, עדיין מרחפת מעל כולם, מה שמביא את ויויאן, שנעשית רדופה יותר ויותר, להגיע להחלטה שהיא חייבת לטוס עד אומן ולהשתטח על קברו של הרבי הקדוש כדי להסירה.
יוצר, במאי ותסריטאי: מאור זגורי
תסריטאי ראשי: אורי וייסברוד
הפקה: אולפני הרצליה

עומר אדם -“אחי