עדן בן זקן – “תאמין לי” אלבום חדש

עדן בן זקן - "תאמין לי" אלבום חדש
עדן בן זקן – “תאמין לי” אלבום חדש

עדן בן זקן – “תאמין ליאלבום חדש

עדן בן זקן, זמרת השנה, מחזיקה באמתחתה את שרשרת הלהיטים הגדולה של השנה החולפת: “מנגינה”, “מלכת השושנים”, “שיכורים מאהבה”, “פיסה מזיכרוני”, “שורף לי בעיניים”, “אלבינה”, “תאמין לי”, “כל העיר שלנו” (עם פאר טסי), “תזיזו” כולם כבשו כל פלייליסט אפשרי והפכו את המדינה, כשאלבום הבכורה “מלכת השושנים” הגיע תוך שבועות בודדים למעמד של אלבום פלטינה (למעלה מ 40,000 עותקים פיזיים), ולמעמד של פלטינה מרובעת של אלבומים דיגיטליים (מאות אלפי הורדות ושימושים)
תוך שנה הפכה לסנסציה אדירה, ולזמרת הכי חמה בתעשיית המוסיקה בישראל, כשבדרך היא קוטפת כל תואר אפשרי, בניהם זמרת השנה של ישראל.
עכשיו היא חובקת אלבום שני, “תאמין לי” בו לוקחים חלק מיטב הכותבים, מלחינים ומעבדים בניהם: יעקב למאי, דולב רם, פן חזות, דנה לפידות, תמר יהלומי, דודו קומה, אופיר כהן, אלי קשת, גילי זכאי, ירון כהן, ינון יהל, הראל סנדרוסי, שלומי חן.
האלבום כולל 13 שירים חדשים, שירים קצביים וכיפיים שכובשים את הרחבות, לצד בלדות מרגשות ועוצמתיות שחודרות ישר ללב.
עם יציאת האלבום אנו שמחים לבשר על מופע השקה חגיגי שייערך ב 19 בנובמבר בהאנגר 11 !
עדן בן זקן:
“שנה של עבודה אינטנסיבית בבחירת שירים, הקלטות והופעות התגבשו לאלבום חדש ושני עם 13 שירים חדשים, תהליך מאוד מרגש, ותוצאה שאני מאוד שלמה ואוהבת.
על האלבום עבדתי עם יוצרים מוכשרים בטירוף שגרמו לתהליך האינטנסיבי להיות מהנה ומאתגר, זה אחד האלבומים שהכי נהנתי להקליט ואני מחכה כבר לבצע את השירים החדשים על הבמה בהופעות הקרובות”

עדן בן זקן – “תאמין לי אלבום חדש