עדן בן זקן צומחת, מאיה בוסקילה חוזרת ועמוס אלגלי מרגש

עדן בן זקן צומחת, מאיה בוסקילה חוזרת ועמוס אלגלי מרגש

סלסול ים תיכוני – אבי קוז׳י

 

עמוס אלגלי – “להסתכל לך בעיניים” אלבום בכורה

עמוס אלגלי משחרר אחרי ציפיה ארוכה אלבום בכורה הכולל שישה עשר שירים כולל הקאבר המוצלח ל”הולך אני ברחוב” של ג’ורג’ בר.

האלבום מושקע בעיבודיו וניכר כי אלגלי השקיע בבחירת השירים היטב, אבל עדיין הביצועים טעוני שיפור וחלק מהשירים נשמעים יבשים וחסרי פלפל. בהצלחה לאלגלי.

 

עדן בן זקן – תאמין לי אלבום

עדן בן זקן , כוכבת הפופ הים תיכוני, משחררת אלבום שני ומנסה לשחזר את ההצלחה של אלבומה הקודם (מלכת השושנים). האלבום מציג עדן בן זקן מוכשרת החולשת על כמה וכמה סגנונות מוזיקליים ומוכיחה כי היא גם זמרת בלדות נהדרת וגם זמרת חפלה.

 

אלקנה מרציאנו – רציתי לחזור

אלקנה מרציאנו משחרר שיר חדש ומנסה לשפר את הקריירה הנופלת . רציתי לחזור הוא אולי הנסיון שיזכיר למה התאהבנו בקולו של מרציאנו מלכתחילה.

 

נופר בטאט – שורף לי בלב

נופר בטאט משחררת סינגל חדש – שורף בלב, בלדה דכאונית המקבעת את בטאט היטב בז׳נאר המצומצם בו בחרה לשיר. על אף שביצועה טעון שיפור ושדרוג, הפוטנציאל של בטאט מוצא מעון חם ובטוח.

 

מאיה בוסקילה – נושמת

נושמת הוא שם אלבומה החדש של מאיה בוסקילה המבשר דרכה החדשה. לצד תפקיד ראשי באוויטה ומרי לו, בוסקילה נשמעת מוכנה לטרוף (עם או בלי גלגלצ) את תעשיית המוסיקה שהפניתה לה גב לפני כמה שנים.

הביצועים המדוייקים, ההגשה העוצמתית והצלילים העכשוויים הם בדיוק מה שבוסקילה זקוקה להם בשביל לחזור למעמדה.

 

מאי ספדיה -love to love you

מאי ספדיה יוצרת האלקטרו פופ rnb הצעירה בסינגל שני מפרויקט בינלאומי. העיבוד אמנם לוקה בחסר והשיר חוטא במונוטוניות משוועת, אבל ספדיה זמרת נהדרת וביכולותיה האיכותיות תרקיע שחקים.

 

ליאל  – “לילות לבד”

הכירו את היוצרת והזמרת ליאל  – “לילות לבד” הוא שם שיר הבכורה שלה , היא אמנם נשמעת מהאזנה ראשונה כמו הכלאה בין עדן בן זקן לשרית חדד ועם זאת מביאה משהו חדש וייחודי לה עם יכולות קוליות מרשימות ושיר החודר עמוק לנשמה