עדן בן זקן – “לזאת שניצחה”

עדן בן זקן - "לזאת שניצחה"
עדן בן זקן – “לזאת שניצחה”

עדן בן זקן – “לזאת שניצחה“בסינגל ראשון לקראת אלבום חדש !

עדן בן זקן, זמרת השנה, מחזיקה באמתחתה את שרשרת הלהיטים הגדולה של השנתיים האחרונות: “תאמין לי”, “תזיזו”, “הייתי חוזרת”, “אין לי אותך”, “אף אחד”, “ג’נטלמן”, “כל העיר שלנו” (עם פאר טסי), “מנגינה”, “מלכת השושנים”, “שיכורים מאהבה”, “פיסה מזיכרוני”, “שורף לי בעיניים”, “אלבינה”, כולם כבשו כל פלייליסט אפשרי והפכו את המדינה, כשאלבום הבכורה “מלכת השושנים” ואלבומה השני “תאמין לי” הגיעו תוך שבועות בודדים למעמד של אלבום פלטינה (למעלה מ 40,000 עותקים), ולמעמד של פלטינה מרובעת של אלבומים דיגיטליים (מאות אלפי הורדות ושימושים) ועשרות מליוני צפיות ביו טיוב בחודשים ספורים בלבד, כשהיא זוכה בתואר זמרת השנה של ישראל שנתיים ברציפות.
תוך זמן קצר הפכה לסנסציה אדירה, ולזמרת הכי חמה בתעשיית המוסיקה בישראל, כשבדרך היא קוטפת כל תואר אפשרי.
אבל זה עוד לא הכל… בשבועות האחרונים היא חוללה את הבלתי ייאמן כשכל הכרטיסים להופעותיה נחטפים בתוך ימים בודדים ובתוך חודשיים – 3 הופעות סולד אאוט בהאנגר 11, ת”א לצד היכלי ענק ברחבי הארץ.
זה עתה הכריזו מנהליה על הופעה ראשונה שלה באמפי קיסריה ב 16 במאי, הישג אדיר.
ועכשיו כשהיא בשיא הצלחתה, מפתיעה עדן עם סינגל ראשון בדרך לאלבום שלישי.
את השיר “לזאת שניצחה” כתבו, הלחינו עיבדו והפיקו מוזיקלית יעקב למאי, דולב רם ופן חזות ואת יציאת הסינגל מלווה קליפ מרשים שצולם בצפון הארץ.

עדן בן זקן: “אני מאוד מתרגשת לקראת הסינגל החדש, וואוו כבר אלבום שלישי בדרך, זה לא מובן מאליו. כייף לי להיות כל הזמן בעשייה מוסיקלית, זה ממלא אותי, אני עוברת המון חוויות מדהימות, זו גם הזדמנות להגיד לקהל הנפלא שלי תודה, זו הרגשה נפלאה לראות אתכם בכל ההופעות, מחכה לפגוש אתכם לראשונה בקיסריה ב 16 במאי”

עדן בן זקן – “לזאת שניצחה“בסינגל ראשון לקראת אלבום חדש !