סאבלימינל מארח את מאור אדרי ואתי ביטון – “נס”

סאבלימינל נס מאור אדרי ואתי ביטון

סאבלימינל (קובי שמעוני) מארח את מאור אדרי ואתי ביטון נס‘ סינגל שני מתוך אלבום ומופע חדש!
לאחר הצלחתו המסחררת של הסינגל הקודם ‘חלום של כל גבר’ – שגרסאותיו השונות זכו ליותר מ- 2,700 השמעות רדיו ו- 3,000,000 צפיות ביוטיוב, והפכו ללהיט חובה בכל מועדון, מסיבה ואירוע – מוציא היום סאבלימינל סינגל שני מתוך האלבום והמופע החדש – ‘נס’.

בשיר, שנכתב, הולחן ועובד על ידי קובי שמעוני, מתארחים הזמרים מאור אדרי ואתי ביטון, ותזמורת אנדלוסית בניצוחו של אייל מזיג. בדומה לחלום של כל גבר, גם את ‘נס’ מלווה וידאו קליפ מושקע, חם וצבעוני, שבוים על ידי הבמאי איתן אשכנזי לתסריט של קובי שמעוני, וצולם במדבר יהודה ובתיאטרון יפו, בהשתתפות עשרות שחקנים ורקדנים.

סאבלימינל : “‘נס’ משלב גם את הבית בו גדלתי, וגם את ההיפ הופ שזורם לי בדם. מבחינתי, הוא נשלח אלי מלמעלה. הלכתי עם השיר הזה עד הסוף, עד הקצה, כמו שאני אוהב לעשות. ושמחתי שמאור אדרי ואתי ביטון המוכשרים לקחו חלק בהרפתקה והוסיפו לשיר את הצבע והתבלין המיוחד להם, כמו גם הצוות הנהדר שעבד על הקליפ והפך את החזון שלי למציאות וחוויה נהדרת לכולנו”.
השיר החדש ‘נס’ הוא השיר השני מתוך אלבומו החדש של סאבלימינל, שיוביל למופע נדיר עליו שוקדים מזה שנתיים מיטב המוסיקאים ואנשי הבמה. המופע יכלול להקה חדשה בהפקה מוסיקלית חדשנית ומרהיבה שיצרו סאבלימינל ואייל מזיג. המופע המסקרן יעלה לראשונה על הבמות בקיץ 2015, ובקרוב ייחשפו פרטים נוספים לגביו .

סאבלימינל (קובי שמעוני) מארח את מאור אדרי ואתי ביטון – “נס