נעצר אמרגן של זמר מוכר – זיוף והלבנת הון

נעצר אמרגן של זמר מוכר - זיוף והלבנת הון
נעצר אמרגן של זמר מוכר – זיוף והלבנת הון

האמרגן, שמחזיק עסק בתחום המרת הכספים, חשוד בזיוף בנסיבות מחמירות ובקשירת קשר. גם הזמר, שאותו הוא מנהל בשנים האחרונות, הסתבך בעבר בעבירות מסים
האמרגן, בעל עסק בתחום המרת הכספים (צ’יינג’), חשוד בביצוע עבירות הלבנת הון, זיוף בנסיבות מחמירות וקשירת קשר. הוא יובא בהמשך להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. גם הזמר שאת ענייניו הוא מנהל הסתבך בעבר בעבירות מסים. בעבר ניהל האמרגן גם את ענייניהם של זמרים מוכרים אחרים.
אמרגן של זמר מוכר נעצר היום (ו’) בחשד לעבירות של הלבנת הון. האמרגן, שמנהל את עסקיו של אותו זמר בשנים האחרונות, נעצר במסגרת חקירה שעניינה חשד לכך שבעלים של חברה בתחום הדלק ביצעו באופן שיטתי עבירות מרמה, מס והלבנת הון, באמצעות הוצאה וקיזוז של חשבוניות פיקטיביות.

החקירה, שבמהלכה נעצר האמרגן, משותפת ליחידה הכלכלית לצד חקירות מכס ומע”מ תל אביב והמרכז וחקירות מס הכנסה מרכז ברשות המסים. שבעה מהחשודים בפרשה עצורים כבר תשעה ימים, לאחר מבצע מעצרים וחיפושים של אנשי היחידה הכלכלית. על פי החשד רכשו בעלי החברה בתחום הדלק חשבוניות לעסקאות שכלל לא בוצעו ואף הנפיקו ללקוחות שרכשו מהם דלק חשבוניות מנופחות, באופן שיצר מצג שווא כלפי רשויות המס.