נאור אורמיה – “תני לי סימן”

נאור אורמיה בסינגל החדש “תני לי סימן“, אותו כתב והלחין,

הזמר והיוצר הצעיר נאור אורמיה מוציא את השיר החדש “תני לי סימן” אותו כתב והלחין, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של תמיר צור. השיר מיועד באופן מובהק לעונת החתונות הקיצית, וצפוי להיכלל באלבומו השני של אורמיה, ממנו יצאו כבר שישה סינגלים: “משתגע”, “הרוח”, “תני לי להיות”, “בצעדייך” , “יוצא מדעתי” ו”לא מוצא את עצמי”. כמו כן הוציא אורמיה את הדואט “בלילות”.

אורמיה בן ה-20 משלב בימים אלה בין שירות צבאי, הופעות במועדונים ברחבי הארץ ובמקביל המשך עבודה על אלבומו הבא וקשר עם המעריצים דרך הרשת.

אלבום בכורה של אורמיה יצא כבר לפני שנתיים וכלל את הלהיטים “איפה הימים”, “לכי לך”, “אהבת חיי”, “מה שאת צריכה”, ו”אני מת לדעת”.

“תני לי סימן”

“תני לי סימן, רק תגלי לי לאן ממשיכים מפה, באהבה שלא נגמרת, בנינו זה ימשיך אחרת / אם אני כאן, תמיד מוכן ומזומן, אל היום שבו את תלחשי שאת אוהבת, שבו תהיי המיועדת

פזמון: אם אני יודע שיש לי אותך, הכל נהיה קטן, לא חשוב, לצידך ברגעים קטנים רק שלי ושלך, הרגש מתעצם ודועך בלכתך / גם אם קשה, אני תמיד אנסה, להגיע אלייך, להיות האחד שבלעדייך, קשה לו נורא, תראי מה בנינו, אהבה של שנינו, חוצה השמיים, יחד באש ובמים, בטוב וברע

יש לנו זמן, כי כבר לא מסוכן לשחק באש, אצלי האהבה בוערת, מכל מילה שאת אומרת

פזמון: כי אם אני יודע שיש לי אותך…”.

רדיו מנטהנאור אורמיה – “תני לי סימן