מוטי כהן – “בא לי הלילה איתך”

סינגל  שני מתוך אלבום  בכורה  שבדרך

מוטי  כהן  בן  24  מדימונה 

 

בשנות העשרה לחייו שיחק 5 שנים בליגת הנוער במועדון ספורט דימונה, כשבמקביל הוא הופיע בטכסים בבית הספר, אירועים ומועדונים וזוכה למחמאות רבות על קולו הערב. בשלב מסוים נכנס לאולפן והקליט באופן לא מקצועי את “רעיה” של אביהו מדינה, ומאז דבק בו חיידק המוסיקה. הוא החל להופיע באופן מקצועי עם צוות נגנים קבוע, ואף זכה בתחרויות זמר שונות במקום הראשון.

כיום הוא משרת בצבא קבע כלוחם מג”ב, ובערב הוא מופיע באירועים

בתוך כך מוטי כהן, העושה את דרכו במוסיקה הים תיכונית מתחיל בימים אלה בסבב הופעות ברחבי הארץ עם רשימת רפרטואר עשירה ומגוונת ואף עובד על אלבום בכורה כאשר שיר אחד מתוכו, “בא לי הלילה איתך”, כבר מתנגן ללא הרף בתחנות הרדיו השונות
בשבוע החולף התבקש מוטי להופיע בפני חיילי חיל-האוויר באחד מהבסיסים הגדולים בנגב והוא לא סרב, מעבר לכך, הוא הסכים בחפץ לב, כך סיפר לנו דודו גוזלן מנהלו האישי של הזמר: “התבקשנו להופיע בפני חיילי חיל-האוויר באחד מהבסיסים הגדולים בנגב והסכמנו מייד. מוטי תרם את עצמו למען חיילי צה”ל העושים מלאכתם נאמנה למען בטחון ישראל וזה המעט שיכולנו לעשות עבורם. מוטי הופיע שם במשך כשעה וחצי ונדהמתי לראות את אהבת החיילים אליו כאשר הם לא מניחים לו לסיים את ההופעה ולרדת מהבמה. צריך לזכור שגם מוטי בעצמו הוא חייל המשרת כלוחם קבע במג”ב אז לא מן הנמנע שהוא ייתן מעצמו למען החיילים”.
הזמר מוטי כהן אמר לנו: “אין הרגשה טובה יותר מאשר להופיע בפני חיילי צה”ל העושים מלאכת קודש למען כולנו. היה לי כייף גדול לשמח את החיילים בבסיס חיל-האוויר ואם יזדמן לי אעשה זאת שוב מבלי לחשוב פעמיים. אני עובד כרגע על אלבום בכורה וכבר מסיים להקליט את הסינגל השני שייצא ממש אוטוטו, מקווה שתאהבו”.

מילים : רמי לב לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית : דורון אלימלך