ליאור נרקיס – “רבנו שעות”

ליאור נרקיס

ליאור נרקיס – “רבנו שעות” בלדה שקטה ומרגשת למילים של אלי קשת וגילי זכאי
לאחר ששלושת הלהיטים “אז יאללה”, ” מול כל העולם” (עם משה פרץ) ו- “עמליה” כבשו את המצעדים ואת רחבות הריקודים, ליאור נרקיס משחרר הבוקר בלדה חדשה: “רבנו שעות”

הזמר האהוב ומי שזכה לכינוי “הפרפורמר של המדינה” ליאור נרקיס, משיק הבוקר בלדה חורפית בשם “רבנו שעות “, אותה כתבו אלי קשת וגילי זכאי.
גילי זכאי הוא מי שאחראי בין היתר גם לאחד מלהיטיו הגדולים ביותר של ליאור, “שפוי בשבילך”, שנכתב עבורו לרגל חתונתו.

“רבנו שעות” היא בלדה מרגשת שעוסקת במריבה בין בני זוג. בן הזוג שר לאהובתו, ולאחר שחושף את רגשותיו אליה על רקע המריבה, הוא מנסה להתנצל ולהחזיר אותה אליו, מכיוון שלמרות המריבות וחילוקי הדעות הוא עדיין אוהב אותה יותר מכל.

ליאור נרקיס עובד בימים אלה על אלבומו ה-14, במסגרתו הוציא כבר ארבעה סינגלים שהפכו ללהיטים וכבשו את המצעדים ורחבות הריקודים: “תביני”- בלדת רוק רומנטית, “אז יאללה” – להיט דאנס מועדונים, “מול כל העולם” – דואט עם משה פרץ ו- “עמליה” – להיט מועדונים בשיתוף עם ליין מסיבות הגייז “אריסה”.

בקרוב ייצא ליאור נרקיס לסיבוב הופעות חורף נרחב, בו יבצע את השירים מאלבומו החדש, לצד להיטיו הגדולים מכל הזמנים. סיבוב הופעות החורף ייפתח ב-30.11.13 בגן הקונגרסים בחיפה, ב-23.12.13 יופיע נרקיס ברידינג 3 תל אביב, ב-26.1.14 בזאפה הרצליה, ב- 3.2.14 בזאפה ירושלים וב-13.2.14 ינעל נרקיס את סיבוב הופעות החורף במשכן לאומניות הבמה בבאר שבע.

מילים ולחן: אלי קשת וגילי זכאי
עיבוד והפקה מוסיקאלית: אלי קשת

רבנו שעות” – ליאור נרקיס