ליאור נרקיס – “אם תרצי” -אלבום

ליאור נרקיס באלבום חדש-

אם תרצי

ליאור נרקיס, הפרפורמר של המדינה מתעל את האנרגיות מהבמה לאלבום שהולך להיות המסיבה הכי טובה בארץ!

היום, יום שני 6/8 משחרר ליאור נרקיס אל החנויות ותחנות הרדיו את אלבומו ה- 13. לצד בלדות נוגות ופומפוזיות, כמו שליאור יודע היטב לייצר ולבצע (“אם תרצי” אותו כתב נועם חורב הוגדר על ידי יוסי חרסונסקי כטקסט אלתרמני לכל דבר), יש באלבום גם לא מעט שירים הבאים מתוך נקודת הכוח של ליאור- ההופעות מול הקהל שדורש לעשות שמח, אוהב אווירה של חפלה ומצפה למסיבה שאין כמותה. כשליאור עסוק מתמיד ומופיע בממוצע בכ-1000 חתונות בשנה, ברור לכולם שליאור פיצח את הנוסחה המנצחת- לרגש מחד ולהקפיץ ולשמח מאידך.

כמעט שנתיים עבד ליאור על אלבומו החדש, תוך שיתוף פעולה עם יוצרים, כותבים ומלחינים ותיקים וטובים לצד צעירים ומבטיחים. שירים ששוחררו במהלכה של תקופה זו כסינגלים וקצרו שבחים מצד המבקרים ופרגון מהקהל- לא זכו כולם להיכנס אל האלבום מתוך הרצון של ליאור להגיש אלבום רענן שאינו מתחנף בהכרח לטרנדים חולפים אלא מספק מוסיקה מאוזנת, שלמה ומלאה בגרות כיאה לכמעט 20 שנות קריירה וניסיון רב של ליאור בעשייה וקריאה נכונה של המפה המוסיקאלית בז’אנר האוריינטאלי בארץ ובעולם.

אחרי הצלחת אלבומו הקודם “ערב טוב לך” (2010) שהגיע למעמד פלטינה, ואלבומי ההופעות בהיכל התרבות, אולם נוקיה ואמפי קיסריה, באלבומו החדש משמר ליאור נרקיס את מעמדו כמלך החתונות וההופעות, ומעניק לקהל אלבום שהופך לחלק משגרת הבילוי ושכייף לשמוע – ברכב בדרך אל בילוי לילי עם חברים או בחזרה מהים עם המשפחה. ליאור נרקיס: “לא סתם חלפו שנתיים עד שיצא האלבום, עבדתי עליו מכל הלב והנשמה. כתבתי, שמעתי, הקלטתי ולא פעם גם גנזתי – רק בשביל ליצור אלבום שהוא כל כולו לקהל המדהים שלי. כל אלבום חדש מביא איתו דרך חדשה ו-“אם תרצי” מסמל את זה ובגדול”.

ליאור נרקיס ישיק את האלבום בהופעה חגיגית על
בימת האמפי בקיסריה ביום חמישי 23/8