השורד שלא שרד: רון שובל נופל חזק ,ונסרין קדרי מה איתה ?

סלסול ים תיכוניאבי קוז׳י

השורד שלא שרד: רון שובל נופל חזק ,ונסרין קדרי מה איתה ?

עידן ניאזובהלילה חגיגה

מילים: שי שלום, לחן: יווני

הלילה הלוויה, זה מה שהרגשתי כששמעתי את הסינגל החדש של עידן ניאזוב. מלבד זמר שהשירה שלו נשמעת כמו חתול מיילל במזבלת החיריה, הטקסט הרדוד והלחן הפשוט נשמעים כמו מתכון מוצלח למוזיקת הלוויות מסורתית שהייתה אפילו מחרישה את אוזני המתים. מומלץ להחליף מקצוע.

 

שי בן יאירמה קרה

מילים ולחן: לידור סולטן

“מה קרה” הוא הסינגל בסגנון הבולרו של שי בן יאיר, שעל אף שגוון קולו מזכיר את יואב יצחק, מגיש שיר בחן וטעם טוב. נעים לאוזן.

 

משה טרבלסי אחפש בכל העיר

מילים: גל שריג, לחן : דנה מלכה

משה טרבלסי העושה בימים אלה צעדיו הראשונים בתעשיית המוזיקה מגיש לנו שיר איכותי בניחוח רוק ים תיכוני שכתב גל שריג והלחינה דנה מלכה. בהצלחה.

 

נסריןזה נכון

מילים ולחן: חגי אוזן

שיר חדש לנסרין קדרי, מהדיוות האהובות והמוצדקות בז’אנר הים תיכוני, שממשיכה בסדרת שירי הנשמה היפים, מרגשים ומצמררים בקולה שאין שני לו. תענוג.

 

רון שובל הלילה צעיר

מילים ולחן: אוראל תבורי

15שנה חלפו מאז רון שובל הוציא את “איך את מסובבת” להיטו האחרון שלמעשה פתח עשור וחצי של שנים רעות וקריירה מדשדשת שלא לומר גוססת מאוד. שובל יודע לשיר אבל לשיר יפה זה לא הכל…בחירת שירים גרועה, התנהלות לקויה ומחשבה שימי השיא עוד לפניו מבשרים את ניצניה הראשונים של סוף הקריירה שלו. בחמש עשרה השנה מאז “מסובבת” שובל מגיח פה ושם לתכניות ריאליטי (גולסטאר..הקודחים) שרק עושות ממנו צחוק ומוכיחות שהוא כבר מזמן לא זמר אלא בדיחה..בדיוק כמו השיר החדש שלו