הפרויקט של רביבו -“מה יהיה”

הפרויקט של רביבו -"מה יהיה"
הפרויקט של רביבו -“מה יהיה”

הפרויקט של רביבו -“מה יהיה” סינגל מתוך האלבום החדש “שידע כל העולם

“מה יהיה” סינגל נוסף מתוך האלבום החדש “שידע כל העולם” שיצא לפני כשבועיים לחנויות.
זהו אלבומם המקורי הראשון של חברי הפרויקט,( אלבום חמישי), אלבום שכולל 18 רצועות, מתוכן שוחררו הסינגלים:”אלה”, “אין בי תפחד”, “אלופה”, “איפה הימים”,”עוד יום עובר”.
באלבום ממשיכים חברי הפרויקט את הקו הנוסטלגי האהוב עליהם מבחינת הסאונדים, הטקסטים והעיבודים ובו שיתפו פעולה עם יוצרים ותיקים לצד יוצרים צעירים וביניהם: סגיב כהן, מורן כרמל, עינת הולנדר, ציון שרעבי, דורית מוגרבי, אופיר כהן, ליאור מיארה ואלירן אביטל, משה אזולאי.

האלבום הינו אלבום אישי ומיוחד שבו לראשונה חברי הפרויקט כותבים, מלחינים ומבצעים חומרים מקוריים כשבכל שיר יש אמירה אישית המתייחסת לכל אחד מהם ולחוויותיו לאורך השנים.

הפרויקט של רביבו- פרויקט המחרוזות הנוסטלגיות שהפך בשלוש שנים האחרונות להצלחה מסחררת ולתופעה תרבותית חדשה, במהלכן זכו להרכב השנה של תחנות הרדיו האזוריות לשנת 2013 ולזכיה היוקרתית בפרס “כפתור הכסף” מטעם חברת יוטיוב העולמית , פרס זה מוענק בכל העולם לערוצי יוטיוב רשמיים שחצו את קו 100,000 מנויים.
בשלוש השנים הוציאו 4 אלבומים: האלבום הראשון-“מה נותר מאלה…” שזכה למעמד פלטינה משולשת, האלבום השני “התחלה חדשה” שזכה למעמד של פלטינה על מכירה של למעלה מ30,000 העתקים. האלבום ” חם בלב”, ואלבום כפול מהופעה חיה מבריכת הסולטן שזכו להצלחה רבה.
חברי הפרויקט הופיעו ברחבי הארץ ובחו”ל מול אלפי אנשים, ובימים אלו משתתפים בתוכנית “משפחה בהופעה” בערוץ 24.

החודש, פתחו חברי הפרויקט את סיבוב ההופעות החורפי ברחבי הארץ ובו מארחים את אחד הזמרים הותיקים והאהובים דקלון. במקביל שוקדים רביב ניר ואלירן על אלבום נוסף ומיוחד של קאוורים, שוב לצלילי הנוסטלגיה האהובים (מיועד לצאת בחג הפסח הקרוב) .

מילים ולחן: דורית מוגרבי דב

הפרויקט של רביבו -“מה יהיה