הסודות הכי קינקיים שנשים לא סיפרו לך

יש עדיין הרבה נשים שלא מודות בתחביבים הקינקיים שלהן, אז הגיע הזמן שתדע שגם הן צופות בפורנו, אוהבות צעצועים ומפנטזות על נשים אחרות. את התודה שלך תשלח לנו בצ’ק

2
הן גם צופות בפורנו

המיתולוגיה של יחסי הגברים-נשים משייכת משום מה את הצפייה בפורנו למין הגברי, ועד היום רוב הנשים לא יעזו להודות שגם הן מגגלות מדי פעם את צמד המלים free porn, אבל הן ועוד איך עושות את זה, וכן – גם הן צריכות את זה כדי לענג את עצמן. יכול מאוד להיות שההעדפות שלהן בתחום הספציפי הזה קצת שונות משלנו – מה שאומר שהבלונדינית המסולקנת שנוגעת בעצמה עם תחתוני תחרה אדומים לא בדיוק נמצאת ברשימת המועדפים שלהן, אבל הן גם לא בדיוק חסידות של סצנות מין ארוטיות ועדינות. לרוב אתרי הפורנו יש קטגוריה בשם female choice או female friendly ושם תמצאו לא מעט סרטוני גנג בנג, איברים גדולים במיוחד, שחורים על בלונדיניות ועוד כל מיני כאלה.

הן גם אוהבות שמפליקים להן

הרגע הזה שבו אתה מוצא את עצמך בעיצומו של דוגי, עם ישבן עגלגל שמתנועע לפניך בתנועות חושניות ופשוט מתחנן שתפניק אותו באיזה ספנקינג קטן – ברוב הזמן אתה לא מדמיין את העסק הזה. גם הבחורה שמחוברת לישבן הזה חושבת בינה לבין עצמה כמה יכול היה להיות נחמד לחטוף עכשיו איזה פליק קטן ולא מזיק. יש שאוהבות את זה חזק יותר, יש שפחות, אבל הרבה מהן פשוט אוהבות את זה. רק ברגע המסוים הזה, כמובן, ולא ככה סתם כשאתם עושים קניות בסופר (אולי כן, מי יודע?). הכי טוב לשאול אותה ולקוות לתשובה כנה, או לנסות את מזלך ולבחון את התגובה. רק אל תשכח שהאשכים שלך נמצאים בהישג יד.

הן גם אוהבות שמדברים אליהן מלוכלך

תלוי כמובן עד כמה הבחורה שלך היא פוריטנית וחסודה, או אפילו סתם ביישנית או מופנמת. יש כאלה שיעלבו עד עמקי נשמתן אם תוך כדי שאתם שוכבים יפלט לך “את הזונה הקטנה שלי” ויש כאלה שזה ידליק אותן. בהנחה שאתה לא ממש מכיר את הבחורה שאיתה נכנסת למיטה, הכי טוב לחכות שזה יבוא מהן, והשימוש הראשון בשורש ז.י.ן (למשל: “אתה אוהב לזיין אותי?” שנשאל תוך כדי, ולא כמה שעות אחר כך, כשהיא גם מנסה לברר אם אתה חושב שהיא שמנה) אמור להיות הרמז שלך לכך שבא לה שתדבר אליה מלוכלך.

הן גם אוהבות להיות נשלטות

במיוחד אם יצא להן לקרוא את “50 גוונים של אפור”, הספר הכי אידיוטי שתרם הכי הרבה למין הגברי. כי יש שם משחקי שליטה, קשירות והרבה מאוד אזכורים של שפחת מין – מאז הרבה נשים שלפני כן לא באמת התעניינו במשחקי תפקידים, או שהיה להן נורא חשוב להוכיח שהן לא פחות אקטיביות ממך במיטה – מוכנות שתשלוט בהן קצת. זה לא חייב ללכת למחוזות הסאדו-מאזו, עם שוטים מעור ועניינים – אבל הן דווקא די ישמחו לתת לך להיות האדון הדומיננטי לכמה דקות ולהעמיד פנים שהן ילדה קטנה וחסרת ניסיון. תהנה מזה כל עוד זה נמשך, כי שמענו שבספר השני זה מתהפך.

הן גם אוהבות צעצועים

הן אולי לא יתלהבו במיוחד אם תשלוף פתאום את הדילדו שהאקסית שלך שכחה אצלך, אבל אם נניח תפתיע באיזו טבעת רטט או קונדום דוקרני מחוספס, סביר להניח שהן יזרמו. חוץ מזה שלהרבה מהן יש צעצועים משלהן בבית – ויברטור, רוקט פוקט, כאלה – הן דווקא די מבסוטיות מהמחשבה על לשלב כאלה ואחרים בחיי המין שלכם. הנועזות שבהן דווקא יציעו את זה בעצמן, אבל לאחרות ייקח קצת זמן, ורצוי שלפחות בהתחלה זה יהיה משהו שיתרום בעיקר להנאה שלהן (בקיצור: כל מה שרוטט). את מצבטי הפטמות והתחתונים האכילים שלך תשמור לשלב מאוחר יותר.

הן גם אוהבות נשים אחרות
טוב, זה כבר מאוד אינדיבידואלי ויש גם הרבה נשים שהן סטרייטיות יותר מקרש גיהוץ ועצם המחשבה על אישה נוספת מעורר בהן בחילה, אבל אצל הרוב הליברלי המחשבה הזו דווקא לא נראית מרתיעה כל כך. הן הרי רגילות להסתכל על נשים אחרות – על כמה הן רזות או על מה שהן לובשות, אז לדמיין אותן עירומות או לגעת בהן קצת לא בהכרח יגעיל אותן, וכמעט לכל אישה יש איזו פנטזיה על התנסות בסקס לסבי. עכשיו נשאר לך רק לברר איך אתה מתעל את זה להנאה האישית שלך, וזו כבר בעיה שלך.