הזמר איתי לוי הוחתם בחברת ליאם הפקות

הזמר איתי לוי הוחתם בחברת ליאם הפקות
הזמר איתי לוי הוחתם בחברת ליאם הפקות

הזמר איתי לוי הוחתם בחברת ליאם הפקות בניהולו האישי של בני פרץ
חברת ליאם הפקות, בבעלותו של הזמר אייל גולן, שמחה להודיע על החתמה חדשה. איתי לוי מצטרף למשפחת ליאם הפקות, תחתייה חתומים מושיק עפיה, נסרין קדרי וירון אילן.
לדברי אייל גולן: “אני שמח ומברך על הצטרפותו של איתי לוי למשפחת ליאם הפקות. איתי לוי הוא זמר צעיר ומבטיח, ואני מאמין בו מאוד כאמן. אני מרגיש שיחד נעשה דרך מדהימה ואני צופה לו הצלחה גדולה. אני שמח לספר כי איתי לוי יצטרף לסיבוב הופעות הקיץ שלי וכבר בהופעה הקרובה ב 23/6 באמפי קיסריה הוא יופיע יחד איתי על הבמה.”
איתי לוי, הפך בתוך שנה להבטחה הגדולה בז’אנר הים תיכוני. הוא הוכתר ע”י מגזין ‘פנאי פלוס’ ואתר YNET להבטחת/פריצת השנה, השיק אלבום בכורה “מה עובר עלייך” שזכה לשבחים רבים והניב להיטי ענק בניהם: “כמעט שיר אהבה”, “אף אחד אחר”, “ילדות של פעם” ושיר הנושא “מה עובר עלי”. עמוד היו טיוב שלו עם מליוני צפיות, והוא זכה במגן הוקרה על 300,000 שימושים והורדות בסלולר וניו מדיה.
לדבריו: “אני נרגש מאוד להצטרף למשפחת ליאם הפקות. זה יום גדול וחשוב עבורי. אני רוצה להודות לאייל גולן ובני פרץ ואנשי ‘ליאם הפקות’ שמחבקים אותי ומאמינים בי. זו הגשמת חלום עבורי ואני שמח לצאת לדרך חדשה וכבר עובד על שירים חדשים ומופע חדש.”