דודו אהרון – “גיבור” – אלבום

דודו אהרון –”גיבור

אלבום חדש וסיבוב הופעות קיץ 2012

הזמר-יוצר החם ביותר בתעשיית המוזיקה אלבום חדש וסיבוב הופעות קיץ חדש !
בתוך ארבע שנים, הפך דודו אהרון לאחד מהזמרים והיוצרים המוערכים והנחשבים ביותר בתעשיית המוזיקה בישראל.
אלבומו האחרון של דודו אהרון, ‘אין כמו אהבה‘ (אלבום פלטינה), הניב שרשרת להיטים אדירה: ‘אין כמו אהבה’, ‘אל תדאגי לגורלנו’, ‘בואי נדבר’, ‘אמר יקרה’, ‘ביני לבינך’, ‘כמה אושר’, את אשתי’, ‘ביוטיפול’, ‘רומנטי או סימפטי’, ‘לא יפרידו בינינו’ ועוד…
אבל זו היתה רק יריית הפתיחה לשנה המדהימה בה זכה בתואר זמר השנה, כבש את היכל התרבות, קיסריה והיכל נוקיה, שבר שיאי הורדות בסלולאר, שיאי השמעות בתחנות הרדיו והפך לאמן הים תיכוני החם ביותר בתעשיית המוזיקה.
עכשיו הוא משחרר את אלבומו החדש ‘גיבור’ אלבומו החדש כולל 15 שירים חדשים שאת רובם כתב והלחין דודו אהרון. על ההפקה המוסיקלית עבד דודו יחד עם תמיר צור (11 שירים), יעקב למאי (2 שירים), דודו קומה ורביב בן מנחם (כל אחד שיר).
בתוך ארבע שנים ביסס דודו אהרון את מעמדו כיוצר הלהיטים מס’ 1 בארץ עם שרשרת להיטי ענק בלתי ניתנת לעצירה: ‘תגידו לה’, ‘כסף ואלכוהול’, ‘לא מוותר’, ‘מילים פשוטות’, ‘אהבה ללא גבולות’, ‘בחור רגיש’, ‘הכל זה מלמעלה’, ‘ילדה מבית טוב’, ‘יש לי רק אותך’, ‘איתך זה לעולם’, ‘לא דומה’ ועוד…
עם יציאת האלבום החדש משחרר דודו סינגל חדש “אל תסגרי לי ת’דלת” שמצטרף ל”תהיי איתי” ו”הנה היא נכנסת” שכבר יצאו מהאלבום. בימים אלא יוצא דודו לסיבוב הופעות קיץ עם שלל הלהיטים החדשים:
2/7/2012 – קיסריה – אזלו הכרטיסים
3/7/2012 – קיסריה
2/8/2012 – קיסריה

רדיו מנטה –  דודו אהרון – “גיבור” – אלבום