בר צברי – “עכשיו” אלבום

בר צברי

בר צבריעכשיו” אלבום הבכורה של היוצר והזמר בר צברי

כשנה וחצי לאחר השתתפותו בעונתה השנייה של התכנית “אייל גולן קורא לך” שבה ריגש מדינה שלמה עם שירו “עכשיו” משיק בר צברי את אלבומו הראשון – “עכשיו”.

באלבום נכללים טקסטים, לחנים ועיבודים מגוונים המספרים על החיים, התמודדות יומיומית, אמונה ואהבה. האלבום מגיש אחד עשר שירים, גרסה מחודשת (אקוסטית) לשיר הנושא “עכשיו” וחידוש לבלדה “האם להיות בך מאוהב” אשר כתב והלחין אביב גפן (סה”כ שלושה עשר שירים). מתוך שירי האלבום שבעה נכתבו והולחנו על ידי בר ובניהם שיר הנושא “עכשיו”, “שוב”, “בלתי פגיע”, “אחי היקר”, “אם ירצה הגורל”, “העיקר שניסית” ו-“עד מתי” וארבעה שירים נוספים כאשר בר מעורב בכתיבה של שניים מתוכם: “בנויה לאהבה” אשר כתב בר צברי והלחין דורון אלימלך, “אליך אלוקיי” אשר כתבו בר צברי ודורון אלימלך והלחין דורון אלימלך, “באושר מתאהב” אשר כתב והלחין יוסי בן דוד, “מאמי למה כך” אשר כתב עדי כבירי והלחין יוסי בן דוד.

מילים מפי בר לרגל השקת אלבומו הראשון:
“אחרי תקופה ארוכה של כתיבה, הלחנה, עבודה ארוכה בימים ובלילות, אני ניצב מול אלבום בכורה, זה לא מובן מאליו ואני נרגש מאוד. בשנה וחצי האחרונות חוויתי תהפוכות רבות בפן הרגשי, בפן היצירתי ובהמון דברים כאלה ואחרים.
אני מקדיש את האלבום לחברתי אור חיה שטרית ז״ל, שחלק נכבד מהשירים נכתבו במיוחד עבורה, בכל מה שהרגשתי בלכתה, החל משיר הנושא של האלבום ״עכשיו״ וכלה בשיר “עד מתי”.
אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק ביצירת האלבום. לכל הסובבים אותי לאורך כל הדרך: למשפחה היקרה שלי, לחברים שלי ולמעריצים. תודה נוספת היא לאחי הגדול שהוא גם המנהל האישי שלי, שנותן תמיד כוח, אמונה ודבקות במטרה. תודה מיוחדת היא ממני לבורא עולם, שנתן לי את הזכות לכתוב ולהלחין את השירים שלי.
השירים שבאלבום נבחרו ממציאות קיימת, ממה שעברתי וחשתי לאורך כל התקופה האחרונה, וכל שיר מהווה אבן דרך לנקודת זמן בה הייתי. אני נהנה מהדרך לא פחות מהתוצאה וכל שיר שאני יוצר הוא צעד נוסף מדרכי והאמת שלי.
חיכיתי המון זמן לרגע הזה ואני שמח שהוא הגיע! שבשם השם נעשה ונצליח, אמן!”

מופע השקת האלבום יערך ב-“ברלה – Music Club” בלהבות חביבה בתאריך 30.10.13. במסגרת מופע זה יארח בר את אהובה עוזרי שההיכרות בניהם העמיקה בעקבות שיעורי פיתוח הקול אצלה. על אהובה עוזרי בר מספר: “תמיד הערצתי את אהובה, היא נותנת לי השראה והעבודה איתה עושה לי רק טוב. כבוד גדול הוא לי לארח אותה במופע שלי. אהובה היא שם דבר במוזיקה הישראלית ובשבילי זו סגירת מעגל בין הדור הותיק לדור הצעיר”.

עכשיו” –בר צברי – אלבום בכורה