אייל גולן – Always My Number 1

אייל גולן

אייל גולן בקליפ הרשמי לשיר אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות צעירות 2013

את השיר יבצע הזמר הלאומי בטקס הפתיחה הרשמי של הטורניר שיתקיים בישראל בתאריך ב-5.6 ויועבר בשידור חי למיליוני צופים ברחבי העולם.

שירים רשמיים של תחרויות הכדורגל הבינלאומיות שמתקיימות ברחבי העולם מבוצעים על ידי זמרים מובילים שאמונים גם על תהליך הפקתו. כך היה עם השיר “WAKA WAKA” של הזמרת Shkira שפתח את משחקי המונדיאל באפריקה 2010 ועם השיר “Endless Summer” של הזמרת Oceana שחתם את טורניר הכדורגל EURO2012 באוקראינה ובפולין.

UEFA, התאחדות הכדורגל האירופאית בשיתוף עם התאחדות לכדורגל בישראל, בחרה באייל גולן, הזמר הלאומי, לבחור, לכתוב ולבצע את השיר הרשמי לאליפות אירופה בכדורגל עד גיל 21.

נציגי UEFA העבירו לצוות של הזמר את המסרים המרכזיים שחשוב שישולבו בשיר הנושא של הטורניר ומשקפים את ערכי הטורניר: השראה, נגישות לכל, כבוד הדדי, בידור ופנאי ונתנו לו יד חופשית בכל מה שקשור למילים, ללחן ולעיבוד.

אייל גולן מסר:
“התרגשתי כשאופ”א פנו אלי בבקשה, לכתוב להפיק ולבצע את השיר שיעמוד במרכז טקס הפתיחה של טורניר הכדורגל הבינלאומי, מהגדולים שהתקיימו אי פעם בישראל.
לצורך הפקת השיר פניתי למיטב הכותבים המלחינים והמעבדים בתעשייה וסיום התהליך נולד השיר Always my Number 1, :המילים לשיר נכתבו ע”י יוסי גיספן, יעקב למאי אמון על העיבוד המוזיקאלי ומלאכת ההלחנה הופקדה בידיהם של מיטל דה רזון ותום בוקסר שעומד מאחורי הלהיט הבינלאומי Morena , קולות הרקע בשיר גם כן של מיטל”.

גולן הוסיף, “כולי תקווה כי תיהנו מהתוצאה ובהזדמנות זאת אני רוצה לקרוא לכל שוחרי הספורט בישראל להגיע לאצטדיונים בארבעת הערים המארחות, ליהנות מחוויית כדורגל בינלאומית וכמובן לאחל בהצלחה לנבחרת ישראל”.