אושרי אברג’ל – “מחשבות באות”

אושרי אברג'ל   "מחשבות באות"
אושרי אברג’ל “מחשבות באות”

מחשבות באות” בלדת אהבה נכזבת עם הרבה עוצמה וקול , נבחרה להיות השיר הפותח את אלבומו השני של אושרי אברג’ל. את המילים כתב והלחין אופיר כהן . עיבוד והפקה מוסיקלית שי ראובני.

הדור הבא של המוסיקה הים תיכונית בלי ראוותנות מנצנצת, אגו, צביעות קנאה ומרמה. את כל אלו מחליפה אותנטיות נעימה של נוף ילדות בירוחם, סביבה טבעית ומאד פשוטה בה חי אושרי. ערכים , מוסר ודגש על קידום הפריפריה, יובילו את דרכו של אברג’ל בתוך תעשיית המוסיקה הים תיכונית, שחוותה בשנים האחרונות משברים מטלטלים ופרשיות חמורות, שהכתימו אותה ואת המתנהלים בתוכה.

אושרי אברג’ל, בן 23 מירוחם, זמר יוצר החל את הקריירה המוסיקלית שלו בגיל 17, כשהופיע כזמר אורח באירועים ובפסטיבלים מקומיים. בשירותו הצבאי שירת בלהקת חיל חימוש והתגלה לראשונה, בשנת 2011 כשזכה בתחרות כישרונות צעירים “מחפשים את הכוכב הבא”.

אלבום הבכורה של אושרי, בהפקה מוסיקלית של תמיר קליסקי יצא באוגוסט 2012 וכלל עשרה שירים מתוכם שלושה, שכתב והלחין אברג’ל. במקביל הוא החל להופיע על במות ובאירועים פרטיים ואף השתתף בקביעות במופע ‘מסע לים התיכון’, בהנחיית ירון אילן, לצד אמנים וותיקים. לאורך שנים אלו קיבץ סביבו גרעין של מעריצים, שגדל והתרחב ורבים מתוך התעשייה הים תיכונית הביעו עניין בזמר בעל האישיות המיוחדת והווקאליות המרגשת.

בחודש אפריל 15 עם מנהל אישי חדש, רני רביבו (שאינו מתחום המוסיקה), הגיעו השניים לפגישת ייעוץ במשרדה של שרית בירן ומיד נוצרה כימיה טובה. כישרון רב, נשמה ענקית והמון מוטיבציה גרמו לבירן להשיב בחיוב, להצטרף כשותפה – מפיקה ומנהלת יחסי ציבור לאמן, המביא עמו בשורה חדשה. שיהיה בהצלחה !!!

מילים לחן : אופיר כהן
עיבוד והפקה מוסיקלית : שי ראובני

אושרי אברג’למחשבות באות