אגם בוחבוט – “עשה לה טוב”

אגם בוחבוט - "עשה לה טוב"
אגם בוחבוט – “עשה לה טוב”

אגם בוחבוט (13) הזמרת הצעירה
זוכת תכנית הטלוויזיה בית הספר למוסיקה
משיקה את “עושה לי טוב” סינגל שלישי
מתוך אלבומה הראשון שבדרך

לאור הצלחת השיר הראשון שלה “כמו בריו” אשר זכה למעלה
מ-22 מיליון צפיות והשיר השני “ארטיק מסטיק” שזכה גם הוא להצלחה מסחררת, ממשיכה הזמרת הצעירה המבטיחה לסלול את דרכה עם סינגל חדש בסגנון רגאטון “עושה לי טוב”

אגם בוחבוט החלה את דרכה בתכנית “בית הספר למוסיקה” בליווי המנטור האישי שלה משה פרץ ומשם סללה את דרכה כזמרת צעירה המופיעה עם פרץ על במות גדולות ומול קהל רב בהיכל מנורה, קיסריה, היכלי תרבות וזאפות ברחבי הארץ.

בוחבוט השתתפה בסדרת קונצרטים בליווי התזמורת האנדלוסית, הופיעה באירוע ממלכתי רשמי בבית הנשיא בירושלים וכן במסיבת הפרידה מהנשיא, בנוסף התארחה ושרה ביחד עם הזמר והיוצר מתי כספי והפילהרמונית. בימים אלו עובדת על אלבום ראשון כשמיטב הכותבים והמלחינים שותפים ליצירה וביניהם משה פרץ, מתי כספי, דני רובס, ארקדי דוכין, אבי אוחיון ואחרים.

לדברי אגם בוחבוט:”אני מבקשת להודות לכל האנשים שמאזינים לי ביוטיוב, משמיעים אותי ברדיו, מחבקים אותי ברחוב וכותבים לי ברכות בפייסבוק ובאינסטגרם – אתם מרגשים אותי בכל פעם מחדש והאהבה שלכם אלי, אינה מובנת מאליו. אני מעריכה אתכם מאד ומקדישה לכם את השיר החדש שלי, ומקווה שהוא יעשה לכם טוב. תודה רבה לכם מכל הלב”.
אגם בוחבוט מוציאה כעת סינגל חדש, מתוך אלבומה הראשון, “עושה לי טוב”, המתאפיין בסגנון צעיר המשלב מוסיקת רגאטון קצבית וקליטה.

“עושה לי טוב”/מילים ולחן: דולב רם ופן חזות

אגם בוחבוט – “עשה לה טוב