אביה של ג’ולייטה חשוד בניסיון לרצח אימה

ג'ולייטה

אביה של הזמרת ג’ולייטה חשוד בניסיון לרצח אימה ומעצרו הוארך בחמישה ימים

אביה של הזמרת ג’ולייטה אגרונוב נעצר בידי המשטרה בחשד לניסיון רצח רעייתו, אמה של ג’ולייטה. רפיק אגרונוב, המשמש כסגן ראש עיריית שדרות, נחשד שבחודש אוגוסט 2012 היכה באכזריות רבה את אשתו ונמלט מהבית כשהוא משאיר אותה שותתת דם בסלון. שכנים של משפחת אגרונוב, ששמעו את צעקותיה של האם, הזעיקו למקום את המשטרה וניידת טיפול נמרץ של מד”א. האם פונתה לבית החולים “ברזילי” באשקלון לקבלת טיפול רפואי כשהיא סובלת מחבלות בכל חלקי גופה.

חוקרי תחנת משטרת שדרות יצרו קשר עם אגרונוב וביקשו ממנו להתייצב בתחנת המשטרה לחקירה. הוא חשש להיעצר והחליט להרוויח זמן, הגיע לנמל התעופה בן גוריון עם דרכונו וטס לדרום רוסיה, שם שהה אצל חברים וקרובי משפחה. אשתו מסרה עדות מפורטת לחוקרי המשטרה, כיצד בעלה היכה אותה והיא חששה שהוא עומד להרוג אותה. במקביל קיבלו החוקרים מבית החולים את המסמכים הרפואיים הנוגעים לחבלות שנגרמו לה כתוצאה מהמכות.

שלשום, לאחר ששהה כתשעה חודשים בחו”ל, החליט לחזור לישראל, כנראה מתוך ידיעה שלא ייעצר, זאת למרות שהוצא נגדו צו מעצר על ידי המשטרה. הוא נעצר מיד עם נחיתתו והועבר לטיפול חוקרי תחנת שדרות בפיקודו של סנ”צ אפי שיימן. החוקרים חקרו אותו באזהרה בגין עבירות של ניסיון רצח, איומים ותקיפת בת זוג בנסיבות מחמירות.

לדברי עו”ד ירון ברזילי, סנגורו של אגרונוב, אשתו – קרי המתלוננת – שהתה בשבועות האחרונים ברוסיה יחד איתו והם חזרו יחד אתמול לישראל. עו”ד ברזילי הכחיש את חשדות המשטרה כלפי מרשו. לדבריו, המשטרה רמסה את זכויותיו כאשר פרסמה את שמו בטרם הובא בפני שופט. “אני כולי תקווה ואמונה שבית המשפט יסבור שמדובר בתלונת שווא ואני בניגוד למשטרה לא מתכוון לחשוף פרטים מתוך תיק החקירה”, הוסיף עו”ד ברזילי.